Op zaterdag 27 oktober waren de spelers van Westerlee bij auto Jansingh in Winschoten te vinden. Deze sponsor had het mogelijk gemaakt dat ook dit team van Westerlee in een nieuw tenue, als onderdeel van de kledinglijn, deel kan nemen aan de competitie.

Auto Jansingh is al voor de tweede keer sponsor van dit team. De spelers werden ontvangen met koffie, waarna alle mannen op de foto werden gezet voor het bedrijfspand.

Het bedrijf wil op een zo transparant mogelijke manier de klant voorzien van een nieuwe of gebruikte auto en levert daarnaast een compleet pakket in de vorm van onderhoud, reparatie, APK-keuringen, schadeherstel, bandenservice, storingsdiagnose enz.

Het nieuwe tenue ziet er prachtig uit en het heeft waarschijnlijk veel positieve invloed gehad, want het team won de later gespeelde wedstrijd met 1-4 in Scheemda. We hopen dat de samenwerking ook verder in de competitie zijn vruchten af gaat werpen.