Op vrijdag en zaterdag 15 en 16 juni stond alweer voor het 4e jaar op rij ons familieweekend gepland. Op vrijdagavond zijn we om 18.30 gestart met een spellencircuit. Alle families waren in groepen ingedeeld en konden de gehele avond deelnemen aan allerlei soorten activiteiten, variërend van flessenvoetbal tot levend tafelvoetbal. Afsluitend mochten alle kinderen meedoen met het eindspel “Schiet um d’r af “. Peter en Richard fietsten steeds heen en weer en de kinderen mochten proberen hen van de fiets te schieten.

Zaterdagochtend stond het ontbijt om 9.00 klaar en hebben we gezellig samen getafeld. Om 10.00 begonnen we met onze landen mixtoernooi. Op kleine veldjes werd er 5 tegen 5 gespeeld. De finale werd gespeeld tussen Duitsland en Uruguay. Dit was een spannende wedstrijd wat na verlenging resulteerde in shootouts. Uiteindelijk werd  , onder de bezielende begeleiding van Martin, Uruguay winnaar!  Duitsland werd 2e, gedeeld 3e waren Italië en Spanje, 5e  Argentinië en 6e Brazilië. Aansluitend werden de barbecues aangestoken en hebben we met z’n allen dit familieweekend in een hoop gezelligheid afgesloten.