Op 7 april was het weer zover: Super Saturday bij v.v. Westerlee. Het 1e elftal en het 3e elftal  moesten beide thuis voetballen. Beide teams speelden om half 3, het 1e elftal bleef steken op gelijkspel en het 3e elftal won overtuigend.

Al snel na afloop verzamelden de spelers en supporters zich in het zonnetje voor de kantine. Doordat de zon de aanwezigen goed gezind was, was in mum van tijd het terras vol. De lootjesverkoop liep voorspoedig en in 4 rondes had iedereen kans om mooie prijzen te winnen. Kootje draaide, zoals altijd, weer vol passie aan het rad en de prijzen werden door Richard verdeeld onder de gelukkigen. Johan Brons mag deze middag wel de gelukkigste winnaar genoemd worden want hij ging met de meeste prijzen naar huis.

Nadat de verloting had plaatsgevonden bleef het nog lang gezellig zaterdagavond en rustig zondagochtend……