Christijan Kuipers was op 10/03/2018 pupil van de week bij de wedstrijd Westerlee – Stedum. Hij was in oktober 2014 ook al pupil van de week, toen hij nog in F1 speelde. Nu speelt hij in JO13. Hij wist daarom goed wat er allemaal ging gebeuren.

Bij aankomst op het Koeperlaand werd hij verwelkomd door de lotenverkopers F. Zimdarse en H. Fekkes, en kon terstond even met hen op de foto. De gesigneerde oranje bal lag al klaar, en na het omkleden, mocht hij met de warming-up van de 1e elftal spelers meedoen. De wedstrijdbespreking volgde, en na de toss met scheidsrechter J. Boers kon Christijan vanaf de middenstip richting het doel van de tegenstander. Na enkele verdedigers te hebben omspeeld, schoot hij de bal keihard in de rechterbovenhoek; onhoudbaar voor de keeper!! Het zou die middag het enige tegendoelpunt van Stedum worden.