Marinke Kanter was pupil van de week bij de 1e competitiewedstrijd van het seizoen 2017/2018. Voor haar was dit de 2e keer in haar voetbalcarrière, en op het programma stond de wedstrijd Westerlee 1 – SJS 1.

Op die zaterdagmiddag werd eveneens het nieuwe tenue gepresenteerd, geschonken door onze gulle hoofdsponsor de Winschoter Groothandel in glas. Voor Marinke was deze gebeurtenis daarom extra bijzonder, want ze kwam samen met het elftal op de foto. Bovendien ontving ze de bekende (door de spelers ondertekende) oranje bal die ze mee naar huis mocht nemen. Na de warming-up mocht ze mee de kleedkamer in voor de wedstrijdbespreking, en kwam ze samen met beide opponenten het veld op om bij de toss te zijn. Na de toss kon ze op het doel afronden. Na afloop kreeg ze in de kantine een versnapering. Het was een mooie middag, want het eerste won ook nog eens met 3-2.