Onze Nieuwsbrief zal vernieuwd worden. Tot nu toe kwam er in de brief alleen nieuws van het bestuur en de commissies, maar leden en donateurs kunnen volgend jaar zelf ook bijdrages inleveren. Zo kunnen we het verdwijnen van de Koeperkrant opvangen, en voorzien in de behoefte van leden om zelf iets te publiceren.
De vernieuwde nieuwsbrief/koeperkrant zal een naam moeten hebben, en we gaan daar een prijsvraag aan koppelen. Daarom wordt iedereen (jeugd en senioren)  gevraagd een naam voor de nieuwsbrief nieuwe stijl te bedenken.
Ideeën kun je per e-mail inleveren bij koeperkrant@vvwesterlee.nl of op een briefje (met je eigen naam) bij één van de commissieleden van Webbeheer & PR. Het insturen van je idee kan tot 9 december. De beoordeling van de inzendingen zal gebeuren door een deskundige jury, en de winnaar ontvangt een Brasserie cadeaubon of een Bioscoopbon!