We kunnen bekend maken dat we voor alle leeftijdsgroepen een trainer hebben. Hieronder een overzicht van de trainersgroep:

F-pupillen – Hendrik Bulder

E-pupillen – Chris Kuipers

D-pupillen – John Veen

C-junioren – Bas Zijlstra

We zullen op dezelfde manier door werken, waarbij differentiatie centraal zal staan. Zo mogelijk krijgen de trainers ondersteuning van de leiders van het team. Verder gaan we Dorien Stam toevoegen bij een leeftijdsgroep, zij zal voor haar opleiding (Sport en Bewegen van het Alfa College) bij ons haar stage gaan doen. We bespreken binnenkort met haar hoe we dit in gaan vullen. Ze zal 5 uur per week actief zijn binnen de jeugd.

Leiders van de teams zijn:

F- pupillen – Berend Hartman en Martin Muller

E-2-pupillen – George Fraiquin en Peter Faber

E1-pupillen – Chris Kuipers en Johan Kanter

D1-pupillen – Johan Brons en Sieger Zuiderveen

C-junioren – John Spa (nog twee vacatures voor de begeleiding m/v)