Zondagmiddag 22 mei heeft het E-team van Westerlee meegedaan aan het talententoernooi in het Voetbalstadion in Veendam. 

Bij bekendmaking van de deelnemende teams werd al enigszins duidelijk dat het een zwaar toernooi zou worden. Het spel van ons E-team was van een dusdanig niveau dat er goede tegenstand geboden werd tegen de 2e en 3e klasse spelende tegenstanders. Met één gelijkspel en drie wedstrijden verloren (1-0;4-3;3-0) was het toch een zeer plezierige en goede voetbalmiddag. Ook voor het publiek was het leuk om de eigen spelers vanaf een heuse tribune te kunnen aanschouwen. Bijkomend voordeel: je zit droog! (waar het dak niet lekt!) 😉

Afgelopen zaterdag 28 mei heeft het E-team van Westerlee mee gedaan aan een toernooi in Muntendam. 

Met betere weersomstandigheden en een betere poelindeling was er tijdens dit toernooi kans op een overwinning. Deze kans werd door het E-team benut. Ondanks één verloren wedstrijd werden we tot onze verrassing toch eerste in de poule, doordat onze concurrent ook punten had laten liggen in de wedstrijden. Na de verloren wedstrijd kwam het kampioensniveau snel weer terug, waarbij een mooie pot voetbal te zien was. Dit mede dankzij de goede leiding van de coaches en de steun van de meegereisde supporters.