Na het sloopwerk van vorige week zijn we inmiddels begonnen met de herbouw van de ingang van het sportpark.

Na het storten van het beton is men maandag 11 april 2016 begonnen met het metselen van de stiepen die ongeveer 2,3 meter hoog worden. Bij de stiepen wordt er weer een vlaggenmast gemonteerd, ook wordt gedacht om de naam van ons sportpark erin te verwerken.

Update woensdag 13-4:

Op woensdag 13 april ziet het al weer heel anders uit. Het metselwerk is inmiddels klaar en nu is goed te zien hoe alles gaat worden. We hebben een aantal foto’s toegevoegd.

Update donderdag 14-4:

Donderdag 14 april zijn beide bouwwerken gevoegd. Dit zorgt voor een heel ander aanzicht. De beide stiepen kunnen hierna vol gestort worden met beton.

Update donderdag 28-4:

De beide stiepen hebben een dekplaat gekregen. De afwerking van de ingang is nu een stuk dichter bij. Over andere mogelijkheden hebben we binnenkort overleg. Wanneer hier duidelijkheid over is laten we dat zo snel mogelijk weten.