Op vrijdag 8-4-2016 was er de laatste kaartavond van dit seizoen. Op deze avond waren er 13 personen die voor de wisselbeker van het klaverjassen mee streden. Tijdens de avond behaalden de kanshebbers wisselende resultaten, dus dat het spannend zou worden was al duidelijk. De uitslag is hieronder bijgevoegd.

Aan de avonden hebben 19 verschillende personen deelgenomen. Op de drukst bezochte avond deden er 17 personen mee, de hoogste score is behaald door Corry Hulzebos, namelijk 7649.

Aan het einde van de avond werd met serieus rekenwerk bekeken wie de wisselbeker en vooral de eer van dit seizoen verdiende. Al met al was er weinig verschil, Anneke Suurling mag zich de kampioen van dit seizoen noemen.

Einduitslag:

1. Anneke Suurling            34395
2. Hilko (Kootje) Muller      34143
3. Jacob Slagter              33589

 

[table “138” not found /]