Hallo allemaal,

Het liet even op zich wachten maar hier is dan weer de officiële uitnodiging voor het Pinkstertoernooi. Het is alweer de 32e editie van dit toernooi. Dit jaar is het op maandag 16 mei 2015. In de bijlage vind je de informatie en het opgaveformulier.
Lees goed de regels van deelname door voor het opgeven, deze zijn bij vele al bekend.
De uiterlijke opgave datum zal zondag 1 mei 2015 zijn dus wacht niet te lang met opgeven, wanneer je het weet geef het gelijk door! Als je nog een speler mist kan deze later, mits voldaan aan de regels van deelname, nog toegevoegd worden.
Ik probeer zoveel mogelijk mensen te bereiken maar spreek elkaar ook aan hierop zodat zoveel mogelijk mensen hier van horen. Hieronder is opgaveformulier te downloaden.
We hopen op veel opgaves zodat we weer een mooie dag kunnen hebben!
Heb je vragen of opmerkingen schroom dan niet om deze te stellen of te benoemen.
Met vriendelijke groet,
namens de commissie Pinkstervoetbal,
Jurjen Bulder
flyerpinkster2015