Zaterdag 16 januari vond voor de 2e keer de voetbalquiz plaats. Rond half acht druppelden de eerste deelnemers binnen.

Met dank aan de beamer van Klaas konden we, iets later dan gepland, toch aan de quiz beginnen.

Er werden 6 rondes gespeeld, daartussen door waren ook nog tijdspellen ingepland. Ruim 40 mannen en 2 dames (waarvan 1 de jongste deelnemer) streden om de titel beste voetbalkenner van Westerlee. Deze titel was sinds vorig jaar in handen van team Nomden. Een hele uitdaging dus.

De soms, toch wel wat lastige vragen zorgden voor de nodige zweetdruppels. Om 23.30 was de uitslag bekend en de familie Zuiderveen ging met de 1e prijs strijken. Op de hielen gevolgd door team Sloantjes onder leiding van Engel Fokkens. De titelverdediger werd uiteindelijk 3e. Een fles champagne ging naar team S(Z)odom. Zij waren de winnaar van het tijdspel.

Al met al een reuze gezellige avond met toch wel heel wat voetbalkennis in huis. De antwoorden van de quiz zullen spoedig op de site verschijnen.