Op zaterdag 20 juni 2015 deed weer een team van v.v.Westerlee mee aan het NK Beachsoccer bij het Oldambtmeer. Wat begon als een koude miezerige dag eindigt met een wedstrijd in de halve finale in de zon.

In de poule heeft Westerlee het lastig tegen Gieten, verder wordt er zeer goed gepresteerd. Op een gelijkspel na worden alle wedstrijden gewonnen. Dit zorgt voor een tweede plek in de poule, het team heeft het beste gemiddelde en kan daardoor mee doen in de halve finale. Er is dus een reële kans op de finale en een tijdje lijkt dit ook te gebeuren. Westerlee is sterker en Roden krijgt eigenlijk weinig kansen. Hier hadden de jongens meer van moeten profiteren want net als in de andere wedstrijden krijgt Westerlee een knullig doelpunt tegen, wat later de beslissing blijkt te zijn, want de eindstand is 1-0 voor Roden.
Als je dan ziet dat Roden met 1-1 gelijk speelt tegen de uiteindelijke kampioen Harkemase Boys (penalty’s), dan lag het allemaal heel dicht bij elkaar.

Al met al dus een geweldige prestatie, ook dit jaar heeft onze vereniging zich weer op de kaart gezet.