21 maart 2015 – Om 16.30 uur begon in Winsum een belangrijke wedstrijd tegen concurrent Viboa. Het was koud en het waaide hard. De eerste helft verliep net als het weer, er was veel onrust en het eigen spel kon niet gespeeld worden. De beide teams gingen naar de thee met een stand van 2-1, de leiders moesten iets bedenken voor de hervatting.

Dit moet gewerkt hebben want de tweede helft domineerden de mannen uit Westerlee de wedstrijd. Er werd compact gespeeld en het bewegen zonder bal was goed verzorgd. Er was steeds iemand aanspeelbaar en zo ontstond kans na kans. Binnen korte tijd was de achterstand omgebogen in een 2-3 voorsprong, tot de scheidsrechter een penalty gaf voor Viboa, die keihard werd ingeschoten. Het goede spel werd gewoon weer opgepakt en via de zijkanten was er steeds dreiging. Na vele kansen werden ook doelpunt 4 en 5 gemaakt. Door de 3-5 winst nam het tweede 3 belangrijke punten mee uit Winsum en doen nog steeds mee om de eerste plaats in de poule.