Op zaterdag 6 april was Sem Harkema Pupil van de Week bij de wedstrijd Westerlee 1 – Sc. Angelslo 1. Sem speelt in JO8 en heeft nog geen vaste plek; soms is hij aanvaller, soms verdediger. En hij staat ook wel eens op het doel.

Sem is natuurlijk fan van Westerlee, maar z’n 2e club is PSV. Hij gaat feest vieren als PSV dit seizoen kampioen wordt. En als hij groot is zou hij graag voor Real Madrid willen voetballen.
Zoals gebruikelijk deed Sem mee aan de voorbereidingen van de hoofdmacht van Westerlee. Van warming-up tot de bespreking in de kleedkamer, en van de toss bij de middenstip tot het zelf afronden op het doel van Angelslo: overal deed hij aan mee.
Als herinnering aan het gebeuren kreeg Sem een bal mee.
Het was mooie zomerachtige dag op ’t Koeperlaand; de wedstrijd eindigde in 2 – 2.