Afgelopen zaterdag 22 april was het dan zover: de eerste kennismaking en training van onze nieuwe jeugdspelers stond op het programma.

Nadat zich 27 kinderen hadden opgegeven, bleken er maar liefst 35 mee te willen doen. Een aantal kinderen hadden hun broertje of zusje ook nog even meegenomen. Het werd een geweldige middag, waaraan het mooie weer zeker meehielp.
Nadat interim voorzitter Aletta Kuiper in de kantine een openingswoord  + enkele instructies gaf, gingen de kinderen in 4 groepen het veld op om onder begeleiding van enthousiaste trainers enkele leuke oefeningen af te werken. Na afloop kregen ze iets lekkers in de kantine, en konden de kinderen zich ook nog eens vermaken met een springkussen.

We zullen verder gaan met het verzorgen van trainingen. Alle ouders zullen hier binnenkort over geïnformeerd worden. Tot snel!