We zijn blij om aan te kondigen dat we volgend seizoen weer jeugdteams zullen hebben.

Kinderen van 5 jaar en ouder zijn van harte welkom om samen met vriendjes en vriendinnetjes te komen voetballen.

De aanmeldingen voor de jeugdteams stromen al binnen (inmiddels al 24) en we kunnen niet wachten om te beginnen met het trainen en coachen van de jonge talenten. Voetbal is niet alleen leuk, maar ook een geweldige manier om nieuwe vrienden te maken en samen te werken.

Er zullen teams worden samengesteld op basis van leeftijd, zodat elk kind de kans krijgt om samen met zijn leeftijdgenootjes te voetballen.

Als uw kind geïnteresseerd is in voetbal en graag wil deelnemen aan een van de jeugdteams van v.v. Westerlee, neem dan contact op via hymkehendriks94@gmail.com of jeugd@vvwesterlee.nl. Bellen kan via 06 51057773.

Het zou natuurlijk fantastisch zijn dat jullie zoon of dochter het komende seizoen komt voetballen op ons prachtige sportcomplex Koeperlaand in Westerlee.