Westerlee 1 had een lastige start van het seizoen, er werd niet met grote cijfers verloren, maar de eerste 2 wedstrijden kon er niet gewonnen worden. Daarom was het best wel verrassend dat vorige zaterdag tegen SETA met 0-2 werd gewonnen. Immers dit team was het vorige seizoen één van de kanshebbers voor het kampioenschap.

Een goede ontwikkeling, zeker als we weten dat er gebouwd moet worden aan een “nieuw” team, want er zijn natuurlijk wel wat spelers gestopt bij Westerlee.

Wanneer we kijken naar de lijst van topscorers van de 5e klasse F zaterdag valt er nog iets in positieve zin op, namelijk dat Martin Edens op de 2e plaats staat en al 5 keer heeft gescoord. Een goed begin voor Martin, het lijkt ons goed hier maar mee door te gaan.

Het is altijd mooi om een speler te hebben die het doel weet te vinden, helemaal als al vanaf de oefenwedstrijden te zien is dat het team voor elkaar wil gaan.