Wedstrijden en trainingen

Gelukkig kunnen we starten met het nieuwe seizoen. Er komen weer wat meer mogelijkheden, er kan weer getraind worden en de kantine mag weer open. We nodigen jullie dan ook van harte uit om weer op de vereniging te komen. Met inachtneming van de coronaregels uiteraard. Er hangt een informatiebord op het tassenrek met de richtlijnen die gelden op Koeperlaand. Graag bij aankomst deze even lezen. Wanneer de (oefen)wedstrijden weer beginnen, graag ook even de leider van de tegenpartij attent maken op de regels.

Regelgeving met betrekking tot kleedkamers en douchen zal worden gecommuniceerd met de nieuwe hoofdtrainer.

De kantine
We vragen jullie bij binnenkomst van de kantine de handen te desinfecteren, de looproutes te volgen en waar mogelijk, buiten jullie consumptie te nuttigen. Er is een beperkt aantal zitplaatsen beschikbaar in de kantine. En indien nodig, de aanwijzingen van het kantine personeel op te volgen.

Uiteraard gaan we ook uit van ieders eigen verantwoordelijkheid.