Het bestuur heeft na een paar positieve gesprekken een nieuwe trainer gevonden voor het seizoen 2020-2021. Het gaat om de 45 jarige Willem Dontje uit Meeden.

Willem is op dit moment bezig aan zijn derde seizoen bij zondag 5e klasser Yde de Punt. De ploeg staat in de middenmoot in 5C.

Hij zelf geeft ook aan twee hele goede gesprekken te hebben gevoerd met ons bestuur. Daardoor was de keuze voor hem niet moeilijk. Hij wil er alles aan gaan doen om de club weer hoger op de ranglijst te krijgen.

Voor Yde de Punt was Willem Dontje trainer bij Meeden (2 seizoenen, kampioen in 5e klasse) en Wildervank zaterdag (2 seizoenen, periodewinnaar, geen promotie).

We wensen hem veel succes en hopen dat hij zijn positieve kijk over kan brengen op de teams, de selectie en de begeleiding. Aan het eind van het seizoen zullen we hem vragen zich voor te stellen en hem wat meer aan het woord te laten.