Beste Vv Westerlee lid,

Graag je aandacht voor het volgende. Vanaf nu is het voor iedereen die Vv Westerlee een warm hart toedraagt mogelijk om onze club  GRATIS te sponsoren.

Ga de volgende keer dat je iets online wilt kopen eerst naar SponsorKliks. Hier kun je al een keuze maken voor een webwinkel.

Je kunt ook klikken op het logo onderaan de homepagina. Hiermee verschijnt een overzicht van tientallen webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue en Zalando. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert vv Westerlee een commissie op terwijl je zelf dezelfde prijs betaalt, het kost je dus niets extra. Doe hetzelfde als u uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. Via vv Westerlee kunt u terecht bij 4.500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering geld oplevert. Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk maar nog lekker ook!

Nog even de stappen :

1.   Ga naar Sponsorkliks
2 : Type bij “wie wilt u sponsoren” voetbalvereniging Westerlee (zoek)
3 : Ga vervolgens naar de online webshop en plaats je bestelling.
4:  Meld je aan bij sponsorkliks en je kunt onze clubinkomsten inzien.

of:

1. Klik op het logo van SponsorKliks op onze website en doe jouw aankoop.

Sponsorkliks_poster_A4