Volg ons!

Programma

5/9 20:00 W'lee Zaal 1 - 1
6/9 09:00 BATO E2G - W'lee E2
6/9 09:00 W'lee E1 - VVS E1
6/9 10:45 Sch/W'lee B1 - SPW B1
6/9 11:00 ASVB/Wedde B2G - Sch/W'lee B2
6/9 12:30 App.dam 2 - W'lee 2
6/9 12:30 W'lee 3 - Selli. 2
6/9 12:30 VVS A1 - Sch/W'lee A1
6/9 14:30 1 - W'lee 1
6/9 14:30 W'lee 4 - VVS 3
Meer...

Wie is online

We hebben 3 gasten en geen leden online

Programma

Datum:Tijd:Wedstrijd:Soort:Scheidsrechter:
5/9 20:00 Westerlee Zaal 1 - ACV Zaal 1CE. Zomer
6/9 09:00 BATO E2G - Westerlee E2B
6/9 09:00 Westerlee E1 - VVS E1BB. Kuiper
6/9 10:45 ST Scheemda/Westerlee B1 - SPW B1C
6/9 11:00 SJO ASVB/Wedde B2G - ST Scheemda/Westerlee B2C
6/9 12:30 Appingedam 2 - Westerlee 2C
6/9 12:30 Westerlee 3 - Sellingen 2CM. Koning
6/9 12:30 VVS A1 - ST Scheemda/Westerlee A1C
6/9 14:30 Noordpool UFC 1 - Westerlee 1CM. Rozema
6/9 14:30 Westerlee 4 - VVS 3C
8/9 18:00 Heiligerlee F2G - Westerlee F1B
12/9 21:10 De Heracliden Zaal 1 - Westerlee Zaal 1C
13/9 09:00 ST Scheemda/Westerlee B2 - Meeden B1C
13/9 09:00 Westerlee F1 - Hoogezand F4C
13/9 09:00 Westerlee E1 - Muntendam E2CB. Zijlstra
13/9 10:00 SJO Reiderland E2 - Westerlee E2C
13/9 10:30 Westerlee D1G - Scheemda D2CM. Koning
13/9 10:45 ST Scheemda/Westerlee A1 - SJO WVC A1C
13/9 12:30 Westerlee 2 - Helpman 4C
13/9 14:30 Westerlee 1 - VVS 1C
13/9 14:30 Meeden 2 - Westerlee 3C
13/9 16:00 Westerwolde 2 - Westerlee 4C
19/9 20:00 Westerlee Zaal 1 - SV Bedum 3C
20/9 09:00 Westerlee E1 - VVS E1CJ. Bulder
20/9 10:00 BNC E2 - Westerlee E2C
20/9 10:30 Westerlee D1G - SGV D2CE. Fokkens
20/9 10:45 ST Scheemda/Westerlee B1 - SJS B1C
20/9 10:45 SJO DVC B2 - ST Scheemda/Westerlee B2C
20/9 11:00 Froombosch F1 - Westerlee F1C
20/9 12:00 The Knickerbockers 11 - Westerlee 2C
20/9 12:30 Westerlee 3 - Wildervank 3C
20/9 13:00 Hoogezand A2 - ST Scheemda/Westerlee A1C
20/9 14:30 Middelstum 1 - Westerlee 1C
20/9 14:30 Westerlee 4 - Onstwedder Boys 3C
26/9 19:55 WMC 2 - Westerlee Zaal 1B
27/9 09:00 NEC Delfzijl D4 - Westerlee D1GC
27/9 09:00 Sellingen E1G - Westerlee E1C
27/9 09:00 Westerlee F1 - Westerbroek F1GCB. Kuiper
27/9 09:00 ST Scheemda/Westerlee B2 - Veendam 1894 B3C
27/9 10:30 Westerlee E2 - Pekelder Boys E1GCP. Faber
27/9 10:45 ST Scheemda/Westerlee A1 - HSC A1C
27/9 12:30 Westerlee 2 - ACV 5CM. Koning
27/9 13:00 Nieuw-Buinen B1 - ST Scheemda/Westerlee B1C
27/9 14:00 Scheemda 3 - Westerlee 3C
27/9 14:30 Westerlee 1 - Poolster 1C
27/9 14:30 Meeden 2 - Westerlee 4C


* Door naar de volgende ronde