Op zaterdag 30 mei 2015 was de eerste dag van het toernooi. ‘s Morgens kwamen de E-pupillen in actie en ‘s middags waren de D-pupillen aan de beurt.

Vroeg in de morgen scheen de zon en was er een prachtige blauwe lucht, toen alle vrijwilligers aan de slag gingen dreven al donkere wolken boven Koeperlaand en een half uur voor het begin regende het al. Eigenlijk de hele morgen hebben we regen gehad met af en toe een droog moment. De spelers hoorde je hier niet over, de supporters vonden het minder leuk.
De teams hebben gestreden voor wat ze waard waren, de E1 en E2 hebben laten zien dat ze stappen hebben gemaakt.

‘s Middags bij het begin van het toernooi voor de D-ers was het droog en naar het einde toe scheen de zon. Heerlijk voetbal weer en 11 teams die vol verbazing over het veld liepen omdat ze dezelfde morgen nog dachten dat het toernooi waarschijnlijk niet door zou gaan. Onze D-pupillen aangevuld met spelertjes van de E1 waren verdeeld over twee teams. Beide teams lieten zien dat ze gaandeweg de middag steeds beter in hun spel kwamen.